Başarı Hikayemiz

Ana Sayfa TSF

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. 2011 yılından bu yana BENORGANIC ve BEN NATUR markalarıyla Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen organik ve doğal meyve suyu üreticisi arasında yer almaktan gurur ve mutluluk duymaktadır. Bu bağlamda üretim ve satış aşamaları, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle her gün büyüyen ve gelişen gücüne güç katmaktadır. Uzun yıllardır süren bilgi birikimini, deneyimleriyle birlikte siz değerli müşterilerine özenle sunmaktadır. TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. müşterilerine her zaman en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlar. Hizmet ve yönetim fonksiyonlarını gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerinde, mevcut kalite yönetim sistemlerinin şartlarını yerine getirmeyi sağlar. Yaptığı işlerde, kalite konusunda farkındalığı yüksek, şirket politikasına uyum sağlayabilecek işler yapar. Çevre ile ilgili yasal gerekliliklere uymayı, doğal kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmayı ve geri dönüşüme katkıda bulunarak çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmeyi görev bilir.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. üretim sürecinin her aşamasında, etkin kalite kontrolü yapar. Gıda güveliği misyonuna yönelik ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak ürünlerini üretir. Kendini her alanda sürekli gelişerek güvenli hijyenik ürünler sunar. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hareket eder. Verdiği hizmetler ve ürünleri açısından da sektörde gelişmeyi ve sürekli iyileşmeyi desteklemektedir. Amacı, müşterilerine her zaman beklentilerini karşılayacak kalitedeki ürünlerini, istenen zamanda, uygun fiyatlar ile sunabilmektir.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. çağın getirdiği yenilikler ve teknolojideki ilerlemeleri takip etmeyi kendine ilke edinmiştir. Bu bilinçle en yeni teknolojilere yatırım yapmaktadır. Kaliteli hizmet vermek için en gelişmiş ekip ve ekipmanları kullanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında rekabet gücünü ve karlılığını arttırmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketici ile arasında duygusal bir bağ kurmak, müşteri sadakatini sağlamak ilke edindiği en önemli çalışmaları arasındadır.

Faaliyet içerisinde olduğu alanlarda, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak en önemli kalite politikasıdır. Kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. hayallerine ve heyecanına ortak olan, güvenen siz değerli müşterilerine teşekkürü borç bilir.