BenOrganic Meyve Suyu Denince

Ana Sayfa BENORGANIC

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin 2011 yılında gıda sektörüne girmesiyle, beklentilere hızlı ve doğru şekilde cevap veren  BENORGANIC 'Anadolunun İksiri' sloganıyla tüketicilerimizle buluşmuştur. Anadolu'nun bereketli topraklarında mevsiminde hasat edilen organik meyvelerimiz ilave şeker ve renklendirici kullanılmadan, üretim tesislerinde işlenerek hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Ekip ruhumuz ve uzman kadromuzla dayanışma ve paylaşmaya açık olarak, kalitemizden hiçbir zaman taviz vermeden, ürünlerimizi siz müşterilerimizin taleplerine göre geliştiriyoruz. El değmeden hazırladığımız, 250ml ve 946ml cam şişelerde beğenilerinize sunduğumuz organik ve NFS içecek ürün gruplarımızı BENORGANIC markamız ile dünya kalite standartlarına uygun bir şekilde üretiyor, sertifikalandırıyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ülkemizin bereketli topraklarında yetiştirilen nar, elma, portakal, üzüm, kayısı, şeftali, vişne, çilek, siyah havuç ve diğer meyvelerimizi özenle işleyerek Türkiye’nin ve dünyanın birçok ülkesinde bulunan ailelerin sofrasına ulaştırıyoruz. BENORGANIC organik ürün üretme geleneklerimize bağlı kalarak bu vizyonu sizlere, doğru zamanda doğru şekilde aktarabilmek en büyük hedefimiz. Müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşım tarzımız ile teknolojik alt yapısı sağlam, ileri proses tekniklerimizle, kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetler sağlıyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, toplumumuz ve hissedarlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak; ürün yelpazemizi sürekli geliştirmek yeni ürün denemeleri yapmak ve bu bağlamda onaylı tedarikçi altyapısını geliştirmek bu yolda en büyük stratejilerimiz.

BENORGANIC olarak sorumluluk ruhumuz  ile tarım alanlarımızı organik meyve yetiştiriciliği için ağaçlandırdık. Tarım faaliyetlerimize her yıl yenisini ekleyip, biyoçeşitlilik sağlayarak en temel kaynaklarımız olan, toprak, su ve doğayı korumayı amaç edindik. Ülkemizi dünya gıda sektörüne tanıtmanın gururu ile; Türkiye gıda sektörüne önemli katkılar sağlıyor olmanın, çiftçimizin el emeği, göz nuru yetiştirdiği meyveleri değerlendirmenin onurunu ve gururunu yaşamaktayız.

Türkiye'nin dört bir yanındaki distribütör ve bayilerimiz ile siz değerli
müşterilerimize doğanın enfes tatlarıyla eşsiz deneyimler yaşatabilmek üzere her
geçen gün gelişiyor ve büyüyoruz.

Lezzet dolu yolculuğumuzda sizlerle de buluşmak dileklerimizle…