Hakkımızda

Ana Sayfa BEN NATUR

YENİ NESİL LEZZETLER

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin BENORGANIC 'Anadolu İksiri' meyve suyu kültüründen ilham aldığı; önceliğini sizler olarak belirlediği BEN NATUR markası ile geleneksel tadımlara eş değer, yeni nesil, consept, doğal bir meyve suyu geliştirilmiş ve yeni nesil tüketim çağına uygun olarak modernize edilmiştir. Böylelikle sizleri hem geleneksel hem doğal meyve suyu ile buluşturmak, hem hizmetimizi doğru bir biçimde aktarabilmek, hem de BEN NATUR den keyif almanızı sağlamak temel amacımız haline gelmiştir.

Bugün yolumuza devam ederken Türkiye ve dünyanın her köşesinde aile sıcaklığını ve yeni nesil doğal BEN NATUR doğal meyve suyu içeceklerini bulabilmeniz için, distribütör ve bayilerimizi bu yönde belirliyor ve geliştiriyoruz. Öyle ki; Yeni Nesil BEN NATUR doğal içecek geleneklerine sahip, yeni nesil BEN NATUR ürünümüze bağlı bu vizyonu sizlere, doğru zamanda doğru şekilde aktarabilmek en büyük hedefimiz.

BEN NATUR için her bir taze ürünümüz, en kaliteli malzemelerle hazırlanıyor ve aynı zamanda lezzetinin en üst düzeyde olması sağlanıyor. Müşteri memnuniyeti ve lezzet odaklı yaklaşımımız, TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin başarısının temelini oluşturuyor.

BEN NATUR OLARAK, ANADOLU KÜLTÜRÜNÜN ZENGİN MİRASINI
MODERN YENİ NESİL İÇECEK TARZIYLA BİRLEŞTİRİYORUZ.

Müşterilerimize BEN NATUR ile lezzet dolu bir hikaye sunarken, yerel kültürü ve taze meyvelerimizi
bir araya getirerek modern içecek sektörüne doğal, taze ve keyifli bilerek
deneyim yaşatıyoruz.

Dünyada ve Türkiye'nin dört bir yanındaki distribütör ve bayilerimiz ile siz değerli müşterilerimize her doğan günde eşsiz deneyimler yaşatabilmek üzere her geçen gün gelişiyor ve büyüyoruz. Seçkin distribütör ve bayilerimiz ile hızla büyüyen satış kanallarımız değerli misafirlerimizin keyifli ve sıcak buluşmalarına doğal lezzetlerimiz ile ev sahipliği yapıyor.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olağanüstü yeni nesil içeceği BEN NATUR ü ve başarılı iş modelini, uluslararası arenada değerli iş ortaklarıyla buluşturmaya devam ediyor.