Misyon ve Vizyonumuz

Ana Sayfa TSF

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak hizmet sunumu yaptığımız tüm müşterimize, kalıcı ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı ilke edinmek, gıda güvenliğine önem göstererek çalışmak, ekip çalışmasını ön planda tutmak ve çevre bilincini yükseltmek, üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına özen göstermek, vazgeçilmez hizmet anlayışımız, çağdaş teknolojiden faydalanarak, şeffaf, hesap veren, müşteri memnuniyetini esas alan, çalışanını koruyan, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde sunarak yerine getirmek, sektördeki uygulamaları ve yenilikleri yakından takip ederek, ileriye dönük yatırımlar yapmak, çevreyi korumayı ön planda tutan insan odaklı bir yaklaşımla hizmetlerimizi sunmak hedeflediğimiz misyonlarımızdır.

Bu doğrultudaTOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. değişime kolay adapte olan ve yön veren yapısıyla müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ilkeleri benimser. Bu nedenle müşterilerinin değer önerilerine sahip çıkıp sürdürülebilir ilişkiler kurmayı hedefler.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak farklılaşmış iş modelimiz, kaliteli ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyat ve ileri hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en elverişli alışveriş deneyimi sunmak iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın en önemli çalışma prensibidir. Halkımız tarafından Türkiye nin önde gelen, en çok tercih edilen lezzet markası olmak, distribütörlük ve bayilik hizmetlerimiz ile yatırımcılarımız için değer yaratmaya devam etmek aynı zamanda hedeflerimize ilişkin kaliteyi yükseltme, ulusal/uluslararası düzeyde ilgili kurum/kuruluşlarla katılımcı ve saydam ilişkiler içerisinde stratejiler oluşturmak en önemli vizyonumuzdur.

Sektörde farkındalık yaratmak için hep ileri dönük yatırımlarla çalışan TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. sektörünün önde gelen, prestijli bir markası olmak, müşterilerine kusursuz hizmeti sunmak için, sektördeki uygulamaları ve yenilikleri yakından takip ederek kendisini geliştirmektedir. Topluma hizmette her zaman mükemmeli hedefleyen TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.. farklılıkları algılayan ve saygı duyan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen, eleştirel aklı benimsemiş olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak, kalite ve hijyenden ödün vermeden müşterilerine doğru zamanda doğru hizmeti sunmak TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin en değer verdiği vizyonları arasındadır.

Bu bağlamda TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak vizyonumuz;

  • Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı,
  • Yeniliklere açıklık,
  • Etik kurallara bağlılık,
  • Çalışan haklarına saygı,
  • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı,
  • Verimli, etkili, etkin ve sürekli hizmet sunumudur.