Hizmetlerimiz

Ana Sayfa TSF

Öncü hizmet anlayışı ve kalite odaklı yaklaşım stratejileriyle TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen BENORGANIC 'Anadolunun İksiri' ve BEN NATUR doğal ve organik ürünler öncüsüdür.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. faaliyetlerini sürdürebilir başarısıyla somutlaştırır. Bu yüzden geleceğe sağlam adımlarla ilerler. Aynı zamanda gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için üstün bir gayretle çalışmalarına devam eder. TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin verdiği hizmetler organik, doğal, taze, lezzetli, besleyici ve tüketici ihtiyaçlarına yanıt veren şekildedir. Bu yüzden işinin her aşamasında sürdürebilirliğe bağlı yapısıyla çalışır. Ayrıca teknoloji ve yeniliklere bakış açısıyla yerli üretim ve küresel standartlara uygun hizmet verir.

Farklı profesyonel geçmişlere ve kültürlere sahip olmakla birlikte değerlerimiz, hepimizin ortak noktasıdır. Bu nedenle müşterilerimizle ve kendi aramızda nasıl hizmet verdiğimiz yaptığımız işin niteliğini belirler ve elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlar. Başka bir deyişle bizi başarıya götüren faaliyetleri belirler. TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak değerlerimiz, toplumda güven inşa etme ve çözüm üretme amacımıza göre hareket etmemizi sağlar. Distribütörlerimizin, bayilerimizin ve çalışanlarımızın TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. ye duyduğu güven ve yüksek standartlara sahip etik davranışımız gerçekleştirdiğimiz her şeyin temelidir.

Türk ve dünya hizmet sektörünün güçlü ve öncü kuruluşu olarak; tüketici odaklı hizmet sunan, insana ve doğaya duyarlı, kaliteli ve güvenilir dünya markası olma hedefiyle hizmetlerine yön veren TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. nin lezzetinin temelini işinin organik ve doğal ürünler ve 'A' kalite malzemelerin kontrol edilerek işlenmesi oluşturur. Kullandığı ürünlerden, organik ve doğal lezzetleriyle tüm üretim süreci kontrol altındadır.