Distribütörlük ve Bayilik

Ana Sayfa Bayilik

Türkiye ve dünyada sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek yeni bir soluk oluşturmak üzere markalaşmaya karar veren TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. BENORGANIC ve BEN NATUR markaları için sizlere distribütörlük ve bayilik fırsatı sunmaktadır.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. markası BENORGANIC ve BEN NATUR de başarısı kanıtlamış bir iş modeli vardır. Bu yüzden sürekli büyüyen pazara sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlar. Çünkü TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. mükemmeliyetçi yaklaşımından ödün vermez.

BENORGANIC ve BEN NATUR TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. ye bağlı tamamıyla yerli kuruluşlardır. Yaptığı işi çok şık bir concept ile birleştirmiş uygun maliyet ilkesinde ilerleyen mekanizmalardır. Benzer sektörlere kıyasla uygun yatırım maliyetleri vardır. Yüksek kar marjı vermektedirler. Yan ürünleri ve ürünleriyle cironuzu yükseltecektir.

Ürün çeşitliliğiyle her kesime hitap etmektedir. Bölgenizde sizi farklı kılacak tatlar sunacaktır. Sektörlerinde en iyi markalardan olan BENORGANIC ve BEN NATUR en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için sürekli kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Sizlerle de başarılı yolculuğumuzu paylaşmak dileklerimizle!