İş Sağlığı ve Güvenliği

Ana Sayfa Politikalarımız

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak insanı en önemli değerimiz olarak görürüz ve sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı temel prensip olarak kabul ederiz. Bu nedenle güvenli çalışma ve yaşama kültürü oluşturulması ve farkındalık yaratılması için çalışmalar yaparız. Başka bir deyişle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız. Aynı zamanda iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek için; riskleri belirler, değerlendirir ve riskleri azaltacak tedbirleri alırız.

TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği politikasını günün koşulları ve gelişmeleri yönünde yenileyerek, sürekli gelişimi kendine amaç edinmiştir. Bunun yanında 'Mutlak Memnuniyet' in ancak kaliteli hizmet sunumuyla sağlandığına inanırız. Bu yüzden verdiğimiz hizmetimizi doğru sunacak olanlar çalışanlarımızdır. Aynı zamanda TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. insan kaynakları uygulamalarımız, öncelikle çalışanlarımızın kurum sadakatini sağlamaya, sonra bu bağlılığı artırmaya yöneliktir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Personelimize TOPRAK SU FİDAN TARIMSAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. kurum kültürü oluşturmak, heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratmak, can ve mal güvenliklerini sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Çalışanlarımızın performanslarını, objektif kriterler ve ölçülebilir hedeflerle, düzenli olarak değerlendirebilmek için; etkili iletişim becerisi, takım çalışmasına yatkınlık, sonuç odaklılık, gelişime açıklık, yönetsel yetkinlik ve en önemli kriterimiz 'Müşteri Memnuniyeti' İnsan Kaynakları Politikamız da çalışanlarımızda aradığımız özelliklerdir.

Aynı zamanda şirket hedeflerimize, doğru işe doğru insan yaklaşımıyla, iş tanımlarına uygun nitelikte kişileri seçmek, personelimizin şirkette uzun vadeli çalışmasını sağlayacak girişimlerde bulunmak, nitelikli çalışanın kurumda tutulmasını sağlamak İnsan Kaynakları Politikamız arasındadır.